Tanio na Cypr – Larnaka w Październiku za 188 PLN

larnJeśli ktoś z was planuje urlop dopiero w październiku to świetna okazja na wcześniejsze jego zaplanowanie. Dzięki liniom lotniczym Wizzair dolecimy do Larnaki, jednego z nadmorskich kurortów położonych na Cyprze . Za lot na trasie Katowice – Larnaca – Katowice zapłacimy 188 PLN a termin podróży został przewidziany na 10 – 17 października.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja lotu:

lca

3 odpowiedzi do artykułu “Tanio na Cypr – Larnaka w Październiku za 188 PLN

  1. Krzychu

    Czy tylko moja rezerwacja październikowa zniknęła z wizzaira czy komuś jeszcze zniknęło ?( aktualnie nie ma w systemie wizzaira lotów do larnaki w październiku ).

Dodaj komentarz