Trapani w grudniu za 145zł


Na początku grudnia korzystając z lotów kombinowanych możemy dostać się w dobrej cenie na Sycylię do miasta Trapani.  W drodze TAM, mamy krótką nockę na lotnisku Bergamo, natomiast w drodze powrotnej mamy cały dzień na zwiedzanie Bergamo, albo nawet wyjazdu do Mediolanu. Tytułowa cena dotyczy członków Wizzair Xclusive Clubu oraz podróży w dniach 1.12 – 6.12. Osoby nie posiadające członkostwa zapłacą ok 90zł więcej.

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony>> oraz Ryanair.com – przejdź do strony >>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. W Ryanair za bilety płacimy kartą Ryanair Cash Passport przy płatnosci inną kartą doliczana jest dodatkowa opłata 6€/odcinek. Jeżeli nie posiadacie owych kart, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników.

Należy pamiętać że w liniach którymi lecimy są różne wymiary bagaży podręcznych:

  • Ryanair – bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20cm i maksymalnej wadze 10kg
  • Wizzair – bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *