Tygodniowy pobyt na Cyprze od 1205 zł (przelot + hotel All Inc)


4 shares

cyprusLarnaca to trzecie pod względem wielkości miasto na Cyprze, ważny ośrodek turystyczny i port.  Larnaka to nie tylko zabytki ale także ładne wybrzeże z promenadą i czyste plaże, jak np. plaża Phinikoudes oznaczona „Błękitną Flagą” przyznawanym kąpieliskom, które spełniają bardzo surowe kryteria zarówno jeśli chodzi o czystość wody, jak i o bezpieczeństwo przebywających na nich gości. 

Zarezerwuj bilet na wakacje na Cyprze >>

Na Cypr do Larnaki dolecimy bezpośrednio z katowickiego lotniska na pokładach samolotów należących do węgierskich tanich linii lotniczych Wizz Air. Hotel z opcją all inc. rezerwujemy na stronie hotel4u.com, podróżujemy w terminie 17 -24 października.

 

Sprawdź pogodę panującą na Cyprze w październiku >>

W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club oraz płacące za bilet środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

 

lar

Rezerwacji noclegu dokonujemy na stronie: Hotels4u.com >> 

hotel all inc


Like it? Share with your friends!

4 shares

9 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Dziękuję bardzo za wstawkę. Skorzystałem razem z 5 znajomymi.

  Czekam teraz na potwierdzenie płatności. Wczoraj wpłaciłem pieniążki bezpośrednio w banku PeKaO SA i do tej pory nic się nie zmieniło w mojej rezerwacji.
  P.S. Na przyszłość pytanie. Czy za rezerwacje można płacić częściowo pieniędzmi z Konta Wizz i częściowo przelewem?? np. bilety kosztują 300 zł, na koncie Wizz mam 250 tylko i chcę 50 dopłacić przelewem.

  1. Płatności należy dokonać w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Wystawienie potwierdzenia rezerwacji może zająć cztery do pięciu dni roboczych.

 2. Najlepiej dojechać busem z lotniska do Larnaka-Finikoudes i dalej kolejnym autobusem 711 w kierunku Paralimni do Pernera (Windmils). Koszt podróży 2eur (2 x 1) czas ok. 1,5-2h.

 3. Już dostałem potwierdzenie że przelew dotarł. Troche to dziwne że tak długo to trwało.
  Polecacie jeszcze jakieś inne hotele? Zastanawiam się nad opcją Half board, ponieważ chcemy troszkę pozwiedzać, pojeździć po Cyprze, więc z 2 dni nie będzie nas w hotelu praktycznie.

 4. jeszcze p.s. Te autobusy które piszesz MARIO kursują też w nocy? Z godzin w rezerwacji wynika że będziemy dość późno na lotnisku.