Urodzinowa promocja Wizz Air. Co druga osoba leci za darmo. Tel Awiw za 149 PLN, Kijów (sylwester) za 157 PLN, Bourgas za 194 PLN, Barcelona za 214 PLN (mikołajki)


wizzairpromourodzinowe

Węgierska niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air obchodzi swoje 11 urodziny. Z tej okazji przewoźnik udostępnił urodzinową promocję. Tylko 19 maja rezerwując bilety na Wizzair.com co druga osoba podróżuje za darmo.

Należy pamiętać że bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z wykupionym Wizz Discount Club (WDC) i podróżujących tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Tylko 19 maja od godz. 00:00 do 24:00 czasu środkowoeuropejskiego w przypadku zakupu co najmniej dwóch (2) lub więcej miejsc, w tym samym czasie i w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary Ltd. (W6). Jedna rezerwacja może obejmować nie więcej niż sześciu (6) pasażerów.

Co drugi zakupiony bilet będzie bezpłatny, nie więcej niż trzy bezpłatne miejsca na jedną rezerwację. Terminy „gratis” oraz „bezpłatny” oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot – w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet.

* Opłata manipulacyjna będzie naliczana za każdy bezpłatny bilet. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Żadne inne dodatkowe usługi nie są objęte promocją i muszą zostać opłacone, nawet jeśli dotyczą bezpłatnego biletu. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Rezerwacje powyżej sześciu (6) pasażerów są wyłączone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona.

Przykładowe rezerwacje:

ktwtlv

kijow

ktwburgas

ktwbcnmikolo


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *