W jaki sposób upolować bilet w promocyjnej cenie?


 

W jaki sposób upolować bilet w promocyjnej cenie na połączenie lotnicze oferowane przez Ryanair oraz Wizzair. Postaramy się wytłumaczyć w poniższym tekście.

1. Kiedy szukać tanich biletów:

Biletów w promocyjnych cena w Ryanie należy szukać na około 40-60 dni w przód od planowanej daty podróży.

Natomiast jeżeli chodzi o Wizzair biletów w promocyjnych cena należy szukać na około 2-3 miesiące w przód od planowej podróży.

 Aby móc tani latać należy zastosować się do kilku zasad, a wtedy naprawdę za bilety zapłacimy jak najmniej.

  • Płatności za bilety dokonujemy tylko tymi kartami które zwalniają z opłat za rezerwacje

Artykuł na temat ominięcia opłaty za wystawieni biletu w Wizzair http://silesiair.com.pl/jak-nie-placic-haraczu-w-wizzair/

Artykuł na temat ominięcia opłaty za wystawieni biletu w Ryanair http://silesiair.com.pl/jak-nie-placic-haraczu-w-ryanair/

Pomoc w zakupie biletów, osobą nie posiadającym kart zwalniających z opłąty http://silesiair.com.pl/pomoc/

  • Podróżujemy tylko z bagażem podręcznym. Max waga 10kg, wymiary takiego bagażu to 55x40x20 cm
  • Rezygnujemy z dodatkowych usług oferowanych przez linie lotnicze
  • Sporządzamy listę kilku miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić. Kilka destynacji daje nam większe szanse na znalezienie ciekawej oferty
  • Staramy się tak zaplanować naszą podróż aby ominąć różnego rodzaju święta, oraz okresy zwiększonego ruchu ludzi chcących wypocząć  (Boże narodzenie, Sylwester, Wielkanoc, weekend majowy, wakacje) . W takim okresie naprawdę bardzo trudno o kupno biletu w atrakcyjnej cenie.
  • Przy planowaniu podróży, nie powinniśmy się trzymać sztywno jakiegoś terminu. Im bardziej możemy być elastyczni tym lepiej dla nas i dla naszego portfela.
  • Nie powinniśmy skupiać się tylko na weekendach, tutaj także powinniśmy być elastyczni. Istnieje kilka opcji około weekendowych na podróżowanie z wykorzystaniem max 2 dni urlopu np.

piątek – poniedziałek, czwartek – niedziela , sobota –wtorek , piątek -niedziela, sobota – poniedziałek.

  • Jeżeli jesteśmy w stanie poświęcić komfort podróży ( przesiadka na lotnisku lub nocny postój na lotnisku – uważamy że przesiadka z nocnym postojem w jedną stronę jest do zaakceptowania) to istniej prawdopodobieństwa zaoszczędzenia kilku/kilkunastu złotych.
  • Najlepszym okresem na podróżowanie w promocyjnych cenach  to okres od października do kwietnia, wtedy to linie lotnicze oferują bilety w promocyjnych cenach.

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *