Wakacje na Morzu Śródziemnym: Sardynia (Alghero) z Katowic od 274 PLN


sardynia-290x290Dzięki dostępności tanich biletów w systemach rezerwacyjnych Wizz Air oraz Ryanair, mamy możliwość polecieć w dobrej cenie na Sardynię z Katowic. Przesiadki w obie strony mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów). W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 2 – 9 lipca 2014 r.

Zobacz jak rezerwować tanie noclegi z serwisem Airbnb.com – przyjdź do strony >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). . W przypadku zakupu biletów na trasie Dortmund – Alghero zwracamy uwagę na podwójne przewalutowanie przy płatności kartami Visa, które łatwo możemy ominąć.Należy pamiętać że każdy bilet kupujemy oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przykładowa rezerwacja:

sardynia


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *