Weekend w Holandii – Eindhoven 10zł, Amsterdam 155zł


Amsterdam na weekend ? Dlaczego by nie. W lutym do Eindhoven dostaniemy się już za 10zł. Korzystając z połączeń kolejowych z Eindhoven możemy dostać się do Amsterdamu. Za bilet w dwie strony zapłacimy 35€ (145zł). W systemie jest dość dużo dat, więc z łatwością możemy wybrać się na weekendowy wypad. Podana cena dotyczy członków Wizzair Discount Club, oraz podróży w dniach 1-3 lub 1-4 luty.

 

Pomoc w zakupie biletów kartą Citibank Wizzair PL >>

 

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony>>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników w dziale Rezerwacje.

Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

 

Szukasz tanich noclegów w Holandii? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *