Weekendowe „jednodniówki” w Dortmundzie za 48 PLN


dortmundDzisiaj wyszukaliśmy dla was kilka terminów lotów na jednodniowy wylot do Dortmundu. Wszystkie przeloty odbywają się w sobotę lub niedziele dzięki czemu możemy  bez konieczności wykorzystywania urlopu zwiedzić Niemieckie miasto. Listę dat znajdziecie poniżej.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Tanie loty do Dortmundu:

  • 31 III
  • 13 IV
  • 25 V
  • 9, 16, 23 VI

Przykładowa rezerwacja:

dtm

 


Like it? Share with your friends!

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Ktoś był na takim wypadzie? Czasem mnie kusi żeby się wybrać tym bardziej, że często pojawiają się oferty przelotu do Dortmund w tej cenie. Ktoś może napisać jak wygląda transfer z/na lotnisko i co ciekawego można robić przez ten czas?