Wiosna w Wizz Air: 20% taniej za bilety dla członków WDC


Tanie loty z Katowic

Z okazji nadejścia astronomicznej wiosny Wizz Air przygotował promocję dla członków Wizz Discount Club. Tylko w dniu jutrzejszym posiadacze członkostwa będą mogli kupować bilety z 20% rabatem. Promocja wystartuje o północy i potrwa do 23:59.

 

Kup tani bilet w Wizz Air >>

 

Promocyjne ceny będą dostępne przez cały dzień na wszystkich kierunkach. Warto zaznaczyć że na przykład bilety w jednej z ostatnich promocji były zdecydowanie droższe niż te oferowane przez przewoźnika przed obniżką. Czy sytuacja powtórzy się jutro? O tym przekonamy się już po północy.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Wizzair Katowice

Tanie loty do Neapolu od  142 PLN:

tanie loty do Neapolu

Tanie loty do Gruzji (Kutaisi) od 206 PLN:

kut

Taine loty na Cypr od 206 PLN:

Tanie loty na Cypr

 

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *