Wizz Air: Gruzja (Kutaisi) z Katowic za 108 PLN (luty)


bagratiW systemie rezerwacyjnym węgierskiej taniej linii Wizz Air, wyszukaliśmy bardzo dobrą cenę za lot do Gruzji (Kutaisi). Za przelot w dwie strony przyjdzie zapłacić nam jedynie 108 PLN. Jedyny termin podróży to 15 – 22 lutego.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja:

kut


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Gruzja jest zdecydowanie warta odwiedzin. Kraj się zmienia. Jeszcze podczas mojego pobytu w maju droga do Kazbegi w dużej mierze była szutrowa. Już jesienią był piękny asfalt na całej trasie. Rozbudowują się hotele, drogi, a za chwilę zmienią się ludzie, więc warto się śpieszyć. Zapraszam po więcej informacji o kraju do mnie: http://notjustthedreams.wordpress.com/category/gruzja/
    Pozdrawiam!