Wizz Air: Koniec biletów za 4 PLN oraz nowa opłata manipulacyjna


13 shares

wizzWczoraj informowaliśmy Was że węgierska tania linia lotnicza Wizz Air rezygnuje z pobierania opłaty rezerwacyjnej. Wszyscy którzy się ucieszyli (w tym także My), uczynili to przedwcześnie.

Wizz Air jak informował tak uczynił, opłata rezerwacyjna 18 złotych za płatność przelewem zniknęła z systemu.

W zamian sprytnym sposobem linia serwuje nam podwyżkę wprowadzając opłatę manipulacyjną w wysokości 30 złotych (za lot w jedną stronę), która jest automatycznie dodawana do ceny biletu. Oznacza to że każdy lot w dwie strony będzie droższy o 60 złotych!

Przykładowa rezerwacja z nowymi opłatami:

koniec tanich biletow wizzair


Like it? Share with your friends!

13 shares

8 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Klubowicze nie ponoszą tej opłaty, właśnie robiłem symulację rezerwacji i klubowiczowi odejmują po 30 zł za lot przy końcowym rozliczeniu.
  Jest to jak powyżej, że klubowicz zapłaci tylko „cenę przelotu” wskazaną na powyższej symulacji: czyli 24 zł. + 4 zł. = 28 zł. a nie 88 zł.
  Spokojnie, nie panikujcie 🙂
  Pozdrawiam
  Jacek

  1. @Jacek, u mnie to nie działa. Jestem klubowiczem WDC oraz wybrałem przykładową rezerwację. Doszedłem do ostatniego kroku i opłata została. 120zł w obie strony za dwie osoby.

 2. Ludzie pomijajcie tą linie jak tylko możecie. Spadek ruchu może da im coś do myślenia. Chamstwo, krętactwo. Oby ich pazera zżarła !!!.