Wizz Air: Neapol za 148 PLN w czerwcu i lipcu


8 shares

Tanie loty do NeapoluNeapol jest jednym z czterech nowych kierunków uruchomionych przez węgierskiego Wizz Aira z katowickiego lotniska. Przewoźnik starając się wypromować nowy kierunek co jakiś czas w swoim systemie rezerwacyjnym udostępnia tanie bilety do tego włoskiego miasta.

 

Zarezerwuj swój bilet Wizzair.com >>

 

Po ostatnich podwyżkach za najtańsze bilety w czerwcu i lipcu na trasie Katowice – Neapol – Katowice zapłacimy 148 złotych.Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com. Płatność dowolną kartą płatniczą lub z Konta Wizz. Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa).

Tanie loty do Neapolu za 74 PLN w jedną stronę:

 • Wyloty: 1, 8, 18, 22, 25 VI oraz 6, 13, 20, 23, 28 VII
 • Powroty: 4, 11 VI oraz 13 VII

Przykładowa rezerwacja:

Tanie loty do Wloch


Like it? Share with your friends!

8 shares

12 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Na kwotę 148 złotych składa się: cena biletu oraz opłata manipulacyjna. Autor o niczym nie zapomniał.

  1. Szybka matematyka.
   Bilet w dwie strony z WDC 148 PLN bilet bez WDC 238 PLN. 238 – 148 = 90 PLN (oszczędności) x 2 osoby = 180 PLN w kieszeni.
   WDC kosztuje około 135 PLN, kupują bilety dla 2 osób + WDC oszczędzasz na starcie 45 PLN i przez najbliższe 12 miesięcy możesz cieszyć się z dostępu do tańszych biletów.

 1. Paweł,pisałam wczoraj na rezerwacjach,ale chyba nikt tam jeszcze nie zajrzał.Chcę wykupić członkostwo WDC.Nie da się go zapłacić kartą.Czy dobrze zrozumiałam,że przy pierwszym zakupie biletów zaznaczam chęć przystąpienia do WDC i ceny tych biletów są już dla mnie liczone taniej, a oni doliczają sobie 130zł za członkostwo?Sprawa dosyc pilna bo chcę zakupić bilety do Londynu w promocyjnej cenie, a mam zamiar częściej korzystać z Waszych podpowiedzi tanich wypadów

  1. Dokładnie tak jak piszesz Wiesław. Przy zakupie biletu wybierasz także zakup WDC i przy tej samej rezerwacji masz już prawo do zniżki.

 2. wielkie dzięki Paweł.Biorę się za pierwsze zakupy.Wielkie dzięki również za filmik o sztuce pakowania bagażu podręcznego na pokazach w Katowicach.Mój ulubiony!Super lekcja -zwłaszcza dla kobiet.Pozdrawiam.

 3. Jeszcze raz chciałam podziękować Pawłowi za szybką odpowiedź.Bilety do Londynu kupione po 34zł! plus załatwione uczestnictwo w WDC.Teraz polowanie na bilety powrotne.Fajna zabawa.Pozdrawiam.