Wizz Air: Niższe ceny biletów dla wszystkich – 20% (od 5 do 7 kwietnia)


wizzDzisiaj ponownie linie Wizzair udostępniają promocję -20% tym razem na bilety dla wszystkich podróżujących na wszystkie kierunki. Oferta przewoźnika będzie aktywna aż od 5 – 7 kwietnia a nie jak to miało miejsce wcześniej tylko przez jeden dzień dzięki tym działaniom spodziewamy się znacznie więcej biletów w niższych cenach. 

Kup tani bilet w Wizz Air >>

 wizz

Promocyjne ceny będą dostępne przez cały dzień na wszystkich kierunkach. Warto zaznaczyć że na przykład bilety w jednej z ostatnich promocji były zdecydowanie droższe niż te oferowane przez przewoźnika przed obniżką. Czy sytuacja powtórzy się jutro? O tym przekonamy się już po północy.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Pamiętajcie, że obniżka nie obejmuje opłat nieobowiązkowych (np. opłaty za bagaż, pierwszeństwo wejścia na pokład czy dodatkową przestrzeń na nogi) oraz opłaty za rezerwację (minimum 18 zł za płatność przelewem za lot w jedną stronę, bez opłaty przy płatności z konta WIZZ).

wizza

 

 

 


Like it? Share with your friends!

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. jeszcze wieczorem KTW – Mediolan w 2 konkretnych datach ktore mnie interesowaly byly po 105 i 170zl a dzis te same trasy po 210