Wizz Air: Rzym i Neapol za jednym razem za 88 PLN


tanie loty do Neapolu

Nowo otwarta trasa do Neapolu z katowickiego lotniska daje nam możliwość lotu open jaw (przylot i wylot odbywa się z różnych lotnisk) do Włoch. W naszej propozycji prezentujemy wam, w jaki sposób zwiedzieć dwa włoskie miasta za jednym razem. Z Katowic lecimy do Rzymu, a wracamy z Neapolu. Drogę między miasta pokonujemy włoskimi kolejami. W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 12 – 15 czerwca 2013r.

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

 

W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club oraz płacące za bilet środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

tanie loty do Rzymu

Bilety na pociąg w cenie 9€ kupimy na stronie przewoźnika: Trenitalia.com >>

pociagi we Wloszech


Like it? Share with your friends!

6 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Dlaczego podajecie w temacie cenę 88 zł, skoro dla WIĘKSZOŚCI ludzi ta cena to 178 zł ?
    WIĘKSZOSĆ osób nie jest członkami WizzClubu…

    1. Zawsze podajemy najniższą cenę. Zachęcamy do zakupu członkostwa w programie WDC. Samo WDC zwraca się już po 2 lotach dla 2 osób.

  2. Cieszę się, że mój (na początku myślałem, że głupi) pomysł włoskiego miksu przypadł do gustu. Jeszcze lepsza jazda jest z weekendem (czyli na odwrót – przylot w niedzielę, powrót we wtorek wieczorem z Neapolu) I to właśnie planuję 🙂

  3. Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w tym momencie jak sprawdzam cenę na wizzairze to bilet do Rzymu kosztuje 120zł, a z WDC 84zł?

  4. Dziękuję za wspaniały pomysł! Własnie lecę w/w trasą 28.06-02.07 za 350 zł za 2 osoby. Niestety tylko biletów Rzym-Neapol nie mogę kupić, bo nie ma jeszcze cen an stronie włoskiego PKP.
    Jeśli ktoś już odbył taką trasę będę wdzięczna za rady.