Wizz Air: tanie loty do Neapolu od 88 zł


13 shares

Tanie loty do WlochNa południe Włoch do Neapolu z Katowic dolecimy węgierskim niskokosztowym przewoźnikiem Wizz Air. Neapol jest czwartym nowym kierunkiem(po Bergen, Larnace oraz Kutaisi) uruchomionym przez Wizz Air z katowickiego lotniska. Tanie bilety do Neapolu znajdziemy na loty odbywające się w czerwcu oraz październiku, pełną listę terminów znajdziecie poniżej. 

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club oraz płacące za bilet środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Tanie loty do Neapolu:

  • Wyloty:  4, 8, 15, 18, 22 VI 1, 22 X
  • Powroty: 8, 22 VI 1, 12 X

Przykładowe rezerwacje:

tanie loty z Katowic

tanie loty do Neapolu


Like it? Share with your friends!

13 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *