Wizz Air tymczasowo zawiesza loty do Hurghady.


3 (1)Węgierski Wizz Air poinformował, że inauguracja lotów do Hurghady (z Polski oraz Budapesztu) zostaje przesunięta na inny termin. Powodem jest bezpieczeństwo turystów w Egipcie. Hurghada nie jest już dla nich bezpieczna. W mieście dochodzi bowiem do zamieszek.

Pasażerowie, którzy zarezerwowali bilety muszą skontaktować się z przewoźnikiem. Tym którzy zrezygnują z wyjazdu Wizz Air zwróci pełną kwotę za bilet, a Ci którzy zdecydują się lecieć w innym terminie przewoźnik przebukuje bilety.

Loty do Hurghady zostaną zainaugurowane jak tylko sytuacja polityczna wróci do normy, a turyści w Egipcie znów będę bezpieczni – podkreślił w wypowiedzi dla węgierskich mediów Daniel de Carvalho, rzecznik linii Wizz Air.

Wizz Air tym którzy odwołają rezerwację do Hurghady proponuje również przebukowanie biletów na inne kierunki np. do Tel Awiwu czy z Budapesztu do Dubaju, Larnaki lub na Maltę.

Nowa trasa Wizz Air z Katowic do Grenoble i Hurghady>>>

Przypomnijmy, 3 lipca Wizz Air podczas konferencji prasowej poinformował, że uruchamia dwa bezpośrednie połączenia z Polski do Egiptu. Inauguracja lotów z Katowic i Warszawy do Hurghady zaplanowana została na 31 października.

żródło: fly4free.pl

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *