Wizzair: do Liverpool’u za 68 PLN (czerwiec)


5 shares

ikonalpl5Lada moment bo od kwietnia samoloty węgierskich linii lotniczych Wizzair ponownie rozpoczną swoje loty do Liverpoolu. Loty wykonywane będą 2 razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).  Szukając lotów w systemie rezerwacyjnym Wizzair z odpowiednim wyprzedzeniem natrafimy na bardzo dobrą cenę na przeloty do tego  drugiego po Londynie ośrodka portowego Wielkiej Brytanii. W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 7 – 10 czerwca.

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club oraz płacące za bilet środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Przykładowa rezerwacja: 

tanie_loty_do_liverpoolu

 


Like it? Share with your friends!

5 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *