Wizzair: „Jednodniówki” do Londynu za 88 zł


londynW systemie rezerwacyjnym Wizzair doczekaliśmy się w końcu akceptowalnej ceny na przeloty z Katowic do Londynu. Za bilet z Katowickiego lotniska  na lotnisko w Luton, zapłacimy 88 zł złotych w dwie strony. 

 W tej cenie podróżujemy w terminach 17, 24, 25 kwietnia. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Przykładowa rezerwacja:

ltn

 


Like it? Share with your friends!

8 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    1. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Aktualnie dostępne są bilety za 88zł na wszystkie wymienione w artykule daty.
      Przeczytaj artykuł jeszcze raz – dokładnie…

  1. witam, mam jedno, może dziwne, pytanie: o co chodzi z przelewem bankowym przy zakupie biletu? jak mam tego dokonać

  2. Kurcze, zarezerwowałam bilety do Kijowa wczoraj dla 4 osób. Dziś jest niedziela i infolinia nieczynna, a ja nie mam pojęcia jak zrobić przelew…Jaki przelicznik ma ing…jaką kwotę mam przelać-mam zapłacić 2 320 UAH? czy ktoś jest w stanie mi pomóc? I co to takiego baneficiary ID code..

  3. Lepiej zapomnij już o tej rezerwacji. No chyba, że masz konto na Ukrainie. Przelewu można dokonać tylko z konta ukraińskiego. Ja niestety też się tak kiedyś zrobiłem na szaro