WizzAir: Loty od 3 zł 20 gr dla członków WDC (lista tras)


wizzBazując na wczorajszej informacji o wiosennej promocji dla „klubowiczów” linii lotniczych Wizzair znaleźliśmy dla Was korzystne oferty na przeloty z Katowic. Poniżej umieściliśmy listę promocyjnych tras. Przypominamy, że podane ceny – zawierające 20 % upust – obejmuję jedynie członków Wizzair Discout Club.

Kup tani bilet w Wizz Air >>

 

Promocyjne ceny będą dostępne przez cały dzień na wszystkich kierunkach. Warto zaznaczyć że na przykład bilety w jednej z ostatnich promocji były zdecydowanie droższe niż te oferowane przez przewoźnika przed obniżką. Czy sytuacja powtórzy się jutro? O tym przekonamy się już po północy.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Przykładowe rezerwacje tras:

bgo

bgy

cia

ein

lpl

ltn

nyo

trf

 

 

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *