Wizzair: Tanio do Liverpoolu – 88 PLN (październik)

ikonalpl2W systemie rezerwacyjnym niskokosztowych linii lotniczych Wizzair pojawiły się w świetnej cenie bilety na przeloty do Liverpoolu. Za bilet w terminie 11 – 14 października zapłacimy tylko tytułowe 88 PLN. Warto skorzystać z oferty ponieważ Wizzair nie udostępnił nowej siatki połączeń do Liverpoolu na nowy rok co niesie ze sobą obawy zlikwidowania połączenia, także bilety rezerwujemy tylko do końca października ale bądźmy dobrej myśli. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

 

Przykładowa rezerwacja lotu:

lpl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>