Wizzair: Wilno z Katowic na ferie za 128 PLN


3 (4)Korzystając z przystępnych cen na przeloty w liniach lotniczych Wizzair mamy możliwość owym podniebnym przewoźnikiem dolecieć do Wilna. Podróż odbywamy z dogodnymi czasowo przesiadkami w Oslo (Sandefjord-Torp). Termin podróży to 24 – 27 stycznia czyli okres ferii zimowych dla woj. Śląskiego. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja:

ktw-trf

VNO

vno-trf

trf-vno

 


Like it? Share with your friends!

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. przy tylu przesiadkach zimą troche strach latać…. wystarczy że po wylocie z polski jeden samolot się „posypie” i leżymy….
    Ale z drugiej strony bez ryzyka nie ma zabawy 😛

    1. Ale biorąc pod uwagę charakter lotniska w Oslo (tranzytowe) czyli bez potrzeby przechodzenia ponownej kontroli paszportowej oraz czas na przesiadki myślę, że można lecieć bez obaw. 🙂