WOW! Tydzień na Krecie z Katowic za 422 PLN (loty + noclegi). Auto od 56 PLN/doba


20 shares

kreta-duza-650x256

Mamy dla Was bardzo dobrą ofertę tygodniowego pobyt na Krecie w rewelacyjnej cenie. Za bezpośredni przelot na trasie Katowice – Chania – Katowice oraz pobyt w 3* hotelu bez wyżywienia zapłacicie tylko 422 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych.

Bilety z Katowic do Chanii i z powrotem w cenie 276.6 PLN za osobę (wybieramy 2 bilety za 557.2 PLN) zarezerwujecie na stronie linii lotniczej Ryanair (kup bilet >>). Należy pamiętać, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm..

Ważne
Hotel oddalony od lotniska jest o około 170 km. Dlatego zachęcamy Was do wypożyczenia samochodu, dzięki czemu unikniecie wysokich kosztów za dojazd, a przy okazji będziecie mieli okazję zwiedzić każdy zakątek tej pięknej wyspy.

Nocleg na Krecie zarezerwujecie na stronie ie.Alpharooms.com. Natomiast auto w przystępnej cenie wypożyczycie za pośrednictwem serwisu Auto4Free.pl.

KATOWICE – CHANIA – KATOWICE ZA 278.6 PLN ZA OSOBĘ

KTWCHQ

W terminie 10 – 17 października proponujemy Wam nocleg w Petra Village Apartments za 69.15 EUR (ok. 287 PLN) za dwie osoby za cały pobyt.

ZAREZERWUJ POBYT W PETRA VILLAGE APARTMENSTS >>

petra

Wypożycz auto na tydzień za 395 PLN.

auto


Like it? Share with your friends!

20 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. auto za te cene?!!! – hmm , dużo jeżdżę po świecie i za taka cenę można
    chyba tylko rower wynająć! ludzie nie piszcie takich głupot!