Wyspy Kanaryjskie (Lanzarote) od 340 zł (składak)


tanie loty na lanzaroteW sezonie zimowym niskokosztowi przewoźnicy WizzAir oraz Ryanair oferują nam tanie loty, które są dostępne na większość tras przewoźników. Korzystając z ich rozbudowanych siatek połączeń, z Katowic przelotem kombinowanym (lot z przesiadką) lecimy na Wsypy Kanaryjskie za 340 zł. Przesiadki są bardzo wygodne i mieszą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów).  Na Lanzarotę podróżujmy w terminie od 31 stycznia do 7 lutego 2013r.

 

Zarezerwuj tani hotel na Lanzarote >>

 

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna, jeśli bilety kupujemy na stronach internetowych przewoźników: wizzair.com oraz  ryanair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej (np. karta Visa Electron) w Ryanair oraz karty Citibank Wizzair PL w Wizz Air. W przypadku Wizz Air konieczne jest posiadanie członkostwa w Wizzair Discount Club, a podróż odbywa się tylko z bagażem* podręcznym do 10 kg.

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem.

*bagaż podręczny w Wizz Air o wymiarach 42x32x25cm 

*bagaż podręczny w Ryanair o wymiarach 55x40x20cm

tanie loty do Barcelony

bcnace

aceltn

LTNKTW


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *