Z cyklu: „Wakacje na własną rękę” – Costa Brava od 450 zł


10 shares

1_1Spodobała się wam nasza ostatnia propozycja spędzenia urlopu na własną rękę? Dzisiaj przygotowaliśmy kolejną propozycję zorganizowania takiego wypoczynku. W kwietniu niskokosztowy Irlandzki przewoźnik oferuje atrakcyjnie cenowo przeloty z Katowic do Barcelony(Girona). Na wybrzeże Hiszpanii – Costa Brava podróżujemy w terminie 08 – 15 kwietnia za bilet w dwie strony zapłacimy 320 złotych.

 

Kup tani bilet do Barcelony >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika ryanair.com, płacimy za nie kartą debetową (np. Visa Electron). Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55x40x20cm i wadze nieprzekraczającej 10kg.

Wybrzeże Costa Brava jest jednym z Hiszpańskich kurortów wypoczynkowych, najtańsze noclegi znajdziemy korzystając z naszej porównywarki noclegów. Istnieje także możliwość zarezerwowania hoteli z wyżywieniem w opcji all inclusive, w celu zarezerwowania takiego hotelu zachęcamy do skorzystania z portalu hotel4u.com. Najtańszy 7 dniowy pobyt dla 2 osób z opcją „pełnego wyżywienia” udało nam się znaleźć za 1155 zł (231₤ )

Tytułowa rezerwacja na trasie Katowice – Barcelona(Girona) – Katowice:

girona

Przykładowa rezerwacja noclegu bez wyżywienia, cena za 7 dni za 2 osoby:

2013-01-17_143322

Przykładowa rezerwacja hotelu z opcją Full-Board, cena za 7 dni za 2 osoby:

aaa


Like it? Share with your friends!

10 shares

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *