Z cyklu: „Wakacje na własną rękę” – Lloret de Mar od 525 zł


12 shares

costa_brava_lloret_de_marSpodobała się wam nasza ostatnia propozycja spędzenia urlopu na własną rękę? Dzisiaj przygotowaliśmy kolejną propozycję zorganizowania takiego wypoczynku u wybrzeży Hiszpanii. Jak wiemy od kwietnia dla linii Ryanair to nowo otwarte połączenie z Katowic do (Barcelona – Girona) i to właśnie tam na wybrzeże Hiszpanii – do kurortu Lloret de Mar podróżujemy w terminie 05 – 12 kwietnia a za bilet w dwie strony zapłacimy 291 złotych.

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika ryanair.com, płacimy za nie kartą debetową (np. Visa Electron). Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55x40x20cm i wadze nieprzekraczającej 10kg.

 

 

gro1

gro2

Przykładowa rezerwacja noclegu bez wyżywienia, cena za 6 noclegów za 2 osoby (ok. 235 zł/os/ w zależności od kursu walut):

hotel


Like it? Share with your friends!

12 shares

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Fajne znalezisko, ja też planuje ze znajomymi coś takiego, tyle że w weekend majowy (wiadomo, trochę drozej), okoliczne atrakcje wyczytujemy na http://lloret.pl , zamierzamy tez odwiedzić Barcelonę i Gironę, oraz popróbować smakołyków w lokalnych barach Lloret de Mar:)