Koło podbiegunowe z Katowic za 227zł


Nie lada gratka dla fanów kierunków północnych. Prezentujemy wam, w jaki sposób możecie dostać się do Bodo, które leży około 90km za kołem podbiegunowym na północ. Daje nam to możliwość zobaczenia nocy polarnej oraz szansę zobaczenia zorzy polarnej. Z Katowic linią Wizzair lecimy na norweskie lotnisko Sandeford Torp w terminie 26-31 października.  Członkowie programu Wizz Xclusive Club za bilet zapłacą 8zł, osoby nieposiadające członkostwa za bilet będą musiały zapłacić 38zł. Bilety kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony >> , a za bilety płacimy kartą Citibank Wizza Air zwalniającą z opłaty administracyjnej. 

 

Pomoc w zakupie biletów w linii Wizzair >>

 

Z lotniska Sandefjord do Bodo .Dojedziemy norweską koleją. Bilety kupujemy na oficjalnej stornie przewoźnika  NSB.no – przejdź do strony >>. Za najtańszy bilety na trasie Torp Sandefjord Lufthavn – Bodo zapłacimy 199NOK, jest to około 110zł. Na dworzec kolejowy w Torp z lotniska zawiązą nas darmowe shuttle busy. 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. można z torpu do oslo pociągiem pojechać wcześniej i pozwiedzać stolicę norwegii. w tym celu należy kliknąć kilkukrotnie 'tildigere' przy pociągu torp-oslo. 9:46, 10:46, 11:46, 12:46 cena łączna nadal ta sama.