Ze Śląska do Katalonii od 44 zł


20 shares

Ze stolicy Górnego Śląska (Katowic) do stolicy Katalonii (Barcelony) na główne lotnisko (El Prat) podróżujemy węgierską niskokosztową linia WizzAir. W tak niskiej cenie podróżują osoby posiadające wykupione członkostwo w programie Wizzair Discount Club, osoby nieposiadające wykupionego członkostwa za bilet muszą zapłacić 134zł. W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 19 – 26 stycznia. Również w krótszym terminie znaleźliśmy dla was pobyt w Barcelonie od 19 do 22 stycznia za bilety zapłacimy 84 zł. 

 

WizzAir, pomoc w zakupie biletów kartą Citibank WizzAir PL >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com. Za bilety płacimy kartą Citibank Wizzair PL , zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42x42x25cm, bez limitu wagowego.

Szukasz tanich noclegów w Barcelonie ? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/


Like it? Share with your friends!

20 shares

8 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. tak naprawdę śledzę newsy od kilku dni. ten miałem po minucie jako newsletter i od razu poszedłem na www przewoźnika. Kolejny raz nie było tam biletów o jakich jest mowa w artykułach.

 2. Powiedzcie mi proszę jak to jest z bagażem podręcznym w Wizz. Jeśli na lotnisku uznają, że mój plecak nie jest małym bagażem podręcznym tylko dużym to płacę na miejscu te 45zł czy coś więcej?

 3. "Michał"…. Masz prawo nie widzieć takich cen bo bilety się już rozeszły  😉 wiec automatycznie widać wyższe ceny. Pzdr

 4. @Michal Też tak myślę, że to Photoshop…
  A tak serio to teraz też już takich nie widzę, ale 19-26 stycznia jest za 88zł, więc nadal nieźle

 5. @ Michał

  @ Kevin

  Pamiętajcie że jeżeli piszemy że ceny dostępne są tylko dla osób posiadających wykupione członkostwo w programie Wizzair Discount Club, a wy nie posiadacie wykupionego owego członkostwa, to ceny które widzicie zawsze będą wyższe, niż te które widzą używtkonicy z wykupionym WDC.
  Po drugie, po wybraniu dat, proszę z prawej strony wybrać płatność kartą Citibank Wizzair PL, wtedy wyświetlana kwota, zmniejszy się o 36zł za lot. 

 6. @Kevin, kwoty, które podałeś dotyczą chyba bagażu rejestrowanego. Odnośnie podanego to chyba obowiązują opłaty, o których jest wspomniane w FAQ: "Opłata za duzy bagaz podreczny dokonana w Internecie przed terminem podrózy wynosi 45 PLN. Wizz Air ma nadzieje, ze kazdy pasazer zadecyduje o typie przewozonego bagazu z wyprzedzeniem i zapłaci za przewóz duzego bagazu podrecznego w Internecie w momencie rezerwacji lub w pózniejszym terminie, do 3 godzin przed podróza, aby uniknac dodatkowych opłat na lotnisku.
  Opłata pobierana na lotnisku wynosi 90 PLN przy odprawie lub 135 PLN przy wyjsciu do samolotu."