Zmiany w Ryanair. Wypada Bristol i Manchester, powraca Alicante i Chania.

3Linie lotnicze przyzwyczajają nas już do potajemnych zmian dokonywanych w swoich rozkładach lotów. Roszady jakich dokonał przewoźnik mają swoje plusy jak i minusy.

Największym zaskoczeniem jest brak lotów w kierunku Bristolu i Manchesteru. Bilety na te kierunki możemy zakupić jedynie do marca 2014 roku. Drugą negatywną informacją jest zredukowanie wylotów do Londynu (Stansted). Dokładnie od 08 stycznia przyszłego roku samoloty w tym kierunku będą z Katowickiego lotniska startowały tylko raz dziennie a nie jak to ma miejsce do tej pory czyli dwukrotnie.  Nie wiadomo co jest głównym powodem zmian w przypadku lotów do Bristolu i Manchesteru ale liczymy na to, że będą to zmiany kosmetyczne jak zmiana godzin lotów czy dni wylotów  a nie całkowite zawieszenie tych kierunków.

Zdecydowanym „plusem” jest przywrócenie od kwietnia dwóch „wakacyjnych” kierunków na południe Hiszpanii (Alicante) oraz na Kretę (Chania). Nadal nie wiadomo co w związku z zawieszonymi połączeniami do Girony oraz Edynburga tutaj również liczymy na zdrowy rozsądek przewoźnika i przywrócenie oby dwu kierunków zwłaszcza do Girony (Barcelony).

Odpowiedź do artykułu “Zmiany w Ryanair. Wypada Bristol i Manchester, powraca Alicante i Chania.

Dodaj komentarz