Zrób to sam – 14 dni w Sharm El Sheikh od 1600zł


Nasza kolejna propozycja na Egipt w trybie zrób to sam. Korzystając z wolnych miejsc w samolotach czarterowych, biura podróży oferują nam same przeloty, czasami za bardzo małe pieniądze. Zazwyczaj są te oferty typu last minute. Tym razem mamy aż 14 dni do wylotu. Gdy mamy już wykupiony lot, co robić dalej? Gdzie spać? Co robić? Tutaj z pomocą przychodzą nam takie portale jak alpharoomsalpharooms oraz hotels4u. Dzięki ww. portalom możemy zarezerwować noclegi z wyżywieniem lub bez, nawet w takich miejscach jak Egipt, Turcja. Portale oferują nam także za dodatkową opłatą transport z lotniska do hotelu i z powrotem w dzień wylotu. Dzisiaj udało mi się dla was wyczarować Egipt za około 820zł/ os. z hotelem 4* w ofercie all inclusive. Termin to 21-04.04.2012.

Oferty hoteli z  alpharooms oraz  hotels4u

Lot wykypujemy na portalu triada w zakładce czartery. 

Hotel który wam proponujemy to : Pasadena Resort

Możemy także wykupić transport na trasie: lotnisko – hotel – lotnisko

 

 

 


Like it? Share with your friends!

9 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Cena 339,46 funta, jest to cena za 2 osoby.
   W screenie widnieje opcja Guests: 2 Adult(s), czyli 2 osoby.

 1. Na moje oko nie jest to jakaś supermega okazja. Po 1 trzeba się trochę nakombinować łącząc kolejne etapy płatności. (hotel+lot itd.). Co więcej 14 dni w Egipcie można znaleźć taniej  w pakiecie u różnorakich biór podróży, nie mówię, że to reguła , ale na pewno okazje są. 
  Najlepiej szukać : lastminuter.pl

  1. Wczoraj specjalnie patrzyłem na biura podróży i na ten sam okres co podaliśmy ceny zaczynają się od 2000zł/os.
   Czyli chcą nie chcąc, zaoszczędzimy po 400zł/os.
   Oczywiście można znaleźć także tańsze oferty ale nie w opcji all inclusive

 2. Przepraszam, że poprawiam, ale rzuciło mi się w oczy. Wracając do twojego komentarza. Ceny poniżej 1600 za all inclusive jak najbardziej się zdarzają. Może nie w podanym terminie, ale kwestia śledzenia. Co więcej widziałem już takie perełki jak Wenezuela AI za 1600zł oraz Kenia także all inclusive za niecałe 2k. Nie zmienia to faktu, że znalezisko będzie dla niektórych świetnym sposobem na wakacje.

  1. Dokładnie, trafiają się takie perełki lecz ciężko taką perełkę trafić z terytorium naszego kraju.